grsail.com

7 porad, które pomogą Ci Jedz zdrowe na budżet

Czy uważasz, że zdrowe jedzenie jest luksusem wyłącznie zarezerwowane dla bogatych ludzi? Czy zakupy w tych supermarketach organicznych beznadziejnych dźwięk? Cóż, naprawdę nie trzeba przerwać Twój bank jeść zdrowo, czytaj dalej i dowiedzieć się, jak to zrobić.

7 porad, które pomogą Ci Jedz zdrowe na budżet

To głęboko zakorzenione w naszych umysłach, że pożywny posiłek musi być bogate w białko. I białko jest traktowany jako synonim dla mięsa. Mięsa organiczne, choć bezpieczne i pożywne, są tak absurdalnie drogie, że raz zobaczyć cenę, idea zdrowego odżywiania po prostu idzie na marne. Więc oto rozwiązanie: obniżyć swoje porcje mięsa i kupić mniej, ale dobrej jakości organiczne mięso. Zastępcze wędliny z białek roślinnych, takich jak pasztety sojowe (Morning Star / hamburgery Boca).

Jeden dysk jest fakt, że nasza dieta nie będą rozpatrywane pożywne aż zawierać od 2 do 3 porcji owoców i warzyw do każdego posiłku, jest po prostu nie sposób się wokół niego! Oto kilka porad, rozciągając dolarów bez tnąc na odżywianie.

  1. Informacje lokalne, jeśli możesz. Sprzedam owoce warzywa sezonowo w / lokalnego rynku rolnika czy jest jeden w pobliżu miejsca zamieszkania. Znajdziesz tu świeże rzeczy w okazyjnej cenie.
  2. Kup regularne / warzywa nieekologiczne i umyć je wodą z dobrym mycia jakości wegetariańskie. Woda nie wystarczy, aby usunąć chemikalia!
  3. Sprzedam puszki fasoli. Często znajdziesz puszki fasoli ciąg, edamame, fasola, itp są zwykle w sprzedaży w większości supermarketów. Niektóre ziarna są pakowane w słonej wodzie, więc nie zapomnij umyć je przed użyciem.
  4. Rosną warzywa w ogródku, jeśli masz pokój. Szpinak, marchew, pomidory, cytryny, truskawki i zioła jak bazylia i kolendry są powszechnie uprawiane w ogrodzie i czasu / wysiłki zainwestować w nią jest wart pieniędzy można zaoszczędzić. Poza tym, masz go mieć świeże!
  5. Zaplanuj z wyprzedzeniem. Dodać swoją listę zakupów na tydzień przed. Start z wysokiej włókien złożonych węglowodanów, białek, takich jak Kashi a następnie owoców i warzyw. Poszukaj kuponów żywnościowych lub dowiedzieć się, które pokarmy z listy zakupów są na sprzedaż. Zdecyduj się dzień / godzinę dla sklepów spożywczych, a nie zakupy na pusty żołądek. Najlepszy czas na zakupy będzie po południu weekend, po brunch / lunch więc nie jesteś skłonny do zakupu przedmiotów impulsowych.
  6. Jeden z najbardziej niesamowitych super żywności, które stały się rozmawiać z miastem zaraz po znalezienie sposobu na korytarzy lokalnym supermarkecie jest quinoa. To bogate w antyoksydanty, błonnik i inne zdrowe serce mikro składników odżywczych, sprawdzonych na obniżenie złego cholesterolu, poprawiają trawienie i zwiększyć odporność. Torba 1-lb quinoa kosztuje około 3 $ 5 dolarów. Dodaj go do swojej ulubionej receptury. Można również użyć go jako zamiennik ryżu lub zbóż rano.
  7. Siemię lniane: worek mąki 2lb cenie około $ lnianej 5. Dodaj TBS go do zbóż rano, sałatki, jajka lub jogurt o smaku orzechowym, chrupiące i uzyskać codziennie zastrzyk serca zdrowych kwasów omega, błonnika i aminokwasów roślinnych oparte.

Podejmowania świadomych wyborów i planowania z wyprzedzeniem jest mantra!