grsail.com

6 sposobów na pary do Sejmu Together

Ostatnie badania z internetowym czasopiśmie Health wykazały, że pary Łączności może mieć problemy, gdy tylko jeden partner w relacji wyszczupla dół. Uczestnicy poinformował, że ich znaczący inny ciężar utraty zostawił ich uczucie albo zagrożone lub zazdrosny. Na szczęście jednak, niektóre pary nie okaże się, że ich stosunki poprawiły się, gdy jeden z partnerów stracili średnio 60 funtów w ciągu dwóch lat lub mniej. Niektóre były nawet inspirowane schudnąć siebie.

Oto kilka porad dla Ciebie i Twojej innych znaczących dokonania zdrowego stylu życia zmienia się razem.

6 sposobów na pary do Sejmu Together

1. Co z oczu, to z serca

Gdy próbuje trzymać się dokonywanie zdrowych zmian w pojedynkę, ważne dla was obojga jest ograniczenie wprowadzenia w niezdrowej żywności, w tym chipsy, ciastka, napoje gazowane itp Jeśli żywności śmieci są poza zasięgiem wzroku, będziesz mniej prawdopodobne, aby popisywać się na je ułatwiając utrzymać się na torze. Istnieje wiele sposobów, aby zamienić się na te mniej zdrowe przekąski dla lepszych opcji. Air trzasnął popcorn może doskonale zastąpić chipsy i bez cukru dodana suszonych owoców może pomóc leczyć wszelkie słodycze.

2. Tworzenie listy zakupów i Posiłki pary w

Posiadanie zdrowej żywności w domu ustala podstawę dla zdrowego odżywiania. Aby upewnić się, że zdrowe jedzenie jest dostępne, ustawić czas w każdym tygodniu, aby przygotować swój cotygodniowy listę zakupów razem. To sprawia, że ​​idealny czas, aby zorganizować posiłki, które chcesz przygotować się na tydzień przed. Twoja lista spożywczy powinien zawierać produkty, które oboje cieszyć, chude białko i produkty pełnoziarniste. Planując recepty, zawierają składniki, zarówno jak tak, że nie mają się przygotować więcej niż jeden posiłek w czasie.

3. Dodać Nowy Date Night

Jako para, jedzenie w restauracji może stać się dość powszechne randkę. Problemem jest to, że posiłki restauracji często mają ukrytych kalorii i być podawane w dużych porcjach. Świetne rozwiązanie jest coraz kreatywny z gotowania we własnym domu. Gotowanie w domu pozwala kontrolować swoje składniki, ograniczenie nadmiaru tłuszczu i soli. To również może służyć jako świetny sposób na wiązanie w kuchni. Można również włączyć różne zajęcia dla randkę kontra posiadające kolacje się. Kręgielnia, piesze i obejrzeniu filmu są zabawne działania związane nieżywnościowych.

4. Wyłącz telewizor podczas jedzenia

Łatwo jest obejrzeć film podczas mlaskanie popcorn lub nawet siedzieć przed telewizorem jedząc swoją wieczorną kolację, ale te nawyki nie może być tak zdrowe. Podczas oglądania telewizji podczas jedzenia, to są często rozprasza. To może prowadzić do przejadania się, ponieważ jest to łatwe, aby nie zwracać uwagę na, gdy są pełne, ale kiedy jedzenie na talerzu jest gotowy. Spróbuj cieszyć razem obiad przy stole razem bez żadnych zakłóceń.

5. Plate swoje Fragmenty

Mieszkanie razem może czasem stworzyć mniej formalne środowiska. Można zanurzyć prosto do garnka na kilka ukąszeń kolację lub odebrać w żywności, podczas gdy w całym domu. Upewnij się, że płyty z jedzenie, nawet jeśli tylko na przekąskę. Przez wysianie żywności na zewnątrz, zapewnia lepsze oszacowanie, ile jesz. Celem powinno być talerz warzyw pół. Te włókna bogate warzywa mogą sytości bez dostarczania nadmiarem kalorii.

6. Nie wolno rzucać w ręcznik

Jeśli nie wydać więcej niż ma, ale należy pamiętać, że można rozpocząć ponownie świeże następny posiłek. Jeśli oba walczy z motywacją, nadal przypominać sobie nawzajem, dlaczego chcesz prowadzić zdrowy tryb życia i dostać z powrotem na niego. Musisz się nawzajem oprzeć się na o wsparcie i że jest kluczem do sukcesu.