6 Porady chronić się Ciężar już Zgubione

May 3

Teraz, gdy już dostał z powrotem do formy, to jest czas, aby utrzymać się przyrost masy ciała i utrzymanie nowego ciała. To wspaniała rzecz, gdy można zmieścić na parę starych dżinsów nosił lat temu. Jednakże, może znaleźć się powoli zyskują powrotem funta lub dwa, jeśli nie jesteś ostrożny. Istnieją sposoby, aby temu zapobiec. Oto kilka wskazówek, o których warto wyłączyć wagę już utracone.

1. przekąskowy Zdrowe i Jedz mniejsze posiłki

Po utracie wagi, trzeba uważać na to co jesz. Łatwo złapać niezdrowe przekąski, kiedy już stracił na wadze. Przechowywać przyrost wagi w ryzach przez jedzenie zdrowe przekąski. Niskokaloryczny ser, jogurt, owoce i warzywa, aby wielkie możliwości przekąski. Również jedzenie trzech mniejszych posiłków dziennie pomóc w regulacji masy ciała lepiej niż jedzenie trzy większe posiłki. Wraz z zużywa dwa zdrowe przekąski, te mniejsze posiłki utrzymać metabolizm pracuje cały dzień.

2. pobyt uwodniony

Pobyt uwodniony jest ważnym elementem utrzymania wagi utracony. Hydration pomaga zachować zdrowie. To dobry pomysł, aby pić 8 szklanek wody dziennie. Woda pomaga spalić kalorie, utrzymując swój metabolizm dzieje. Jest to także zdrowa alternatywa dla napojów gazowanych diety i słodkich napojów. Woda nie ma kalorii, węglowodanów i tłuszczu. Gasi również swoje pragnienie szybciej i lepiej niż cokolwiek innego. Staraj się unikać napojów sportowych i sok. Mają one wysoką zawartość cukru, jak również.

3. Trzymać Ćwiczenia

Nawet jeśli ćwiczysz na siłowni, to jest dobry pomysł, aby wykorzystać każdą okazję trzeba wypracować. Łatwo osłabnąć wykonywania po utracie wagi. Możesz utrzymać nową wagę po schodach zamiast windy. Ponadto, spacer w czasie przerwy na lunch. Jeśli pobyt w domu rodziców, a następnie odłożyć 30 minut dziennie na ćwiczenia. Najlepszym sposobem, aby utrzymać swój nowy wygląd jest ustanowienie procedury i trzymać się go. Jesteś bardziej aktywny, częściej będziesz zbić wagę.

4. przestać jeść, gdy jesteś Pełny

Możesz trzymać się ciężar tylko o jedzeniu, dopóki jesteś pełen. Nawet jeśli istnieją resztki na talerzu, przestać jeść, gdy czujesz, syci. Zapisz resztki na obiad lub inny posiłek.

5. Smart Shop

Zakupy spożywcze to wielkie wydarzenie, gdy trzeba utrzymać wagę. Sterować od sekcji, która Cię kuszą. Zrób listę żywności, które są zdrowe dla Ciebie szef czasu. Unikaj dodawania ciastka, cukierki i chipsy do listy. Wybieraj chude białko, owoce, warzywa i niskie przekąski kalorii zamiast.

6. wziąć dzieci na zewnątrz

Twoje dzieci są twoje największe mistrzowie. Weź je na zewnątrz na kilka godzin odtwarzania w godzinach popołudniowych lub w weekendy. Wybierz gry, które wymagają dużo ruchu. Tag, skakanka, chowanego i kopać piłkę są doskonałe gry można zrobić z dziećmi.

Ciężar utrzymać się przez bycie aktywnym i odżywianie się. Utrata wagi była najtrudniejsza część. Zdobycie to wszystko z powrotem jest o wiele łatwiejsze.

Powiązane artykuły