grsail.com

6 Najważniejsze Porady dla Wynajęcie Extra wakacje Pomoc

6 Najważniejsze Porady dla Wynajęcie Extra wakacje Pomoc
Znalezienie pracowników tymczasowych, aby rozwinąć swój zespół w okresie wakacyjnym jest podobny do zatrudniania pracowników stałych w pewien sposób, a to jest bardzo różnią się w innych. Jeśli masz zamiar być wzmacniając swój zespół w oczekiwaniu na pośpiechu wakacje, zachować te sześć ważnych wskazówek na uwadze.

6 Najważniejsze Porady dla Wynajęcie sezonowy wakacjach Pracowników

  • Skierowania wniosek pracowników: ludzie obecnie w zespole wie, co to ma być sukces w środowisku pracy, a oni mają interes w upewniając się, że można znaleźć jakości ludzi do pomocy w czasie wakacji. Po tym wszystkim, ich praca będzie trudniej, a ich godziny dłużej, jeśli nie można znaleźć - i utrzymać - jakości pomocy w tym szczególnie pracowity okres. Co do skierowania, rozważyć zaoferowanie bonus za polecenie osoby, które można wynająć i którzy pozostają przez pewien okres czasu.
  • Wykorzystaj profili społecznościowych: Jeśli Twoja firma ma społecznej obecności w mediach, należy rozważyć wykorzystanie tych profili do dzielenia się informacjami o swoich sezonowych możliwości zatrudnienia z ludźmi, którzy się lub lubią firmę. Szanse są, niektóre z nich będą skakać na szansę być uznane za możliwości zatrudnienia w Państwa firmie. Możesz również zachęcać pracowników do dzielenia się informacjami z ich wirtualnych sieci za pośrednictwem swojego profilu społecznych; może to być świetny sposób dla nich niech ich przyjaciele wiedzą i zwiększyć swoje szanse na zarabianie premie skierowań.
  • Kontakt z biur lokalnych uczelni rekrutacji: Gdy jesteś gotowy, aby rozpocząć sezon rekrutacji pracowników wakacyjnych, dotrzeć do praktyk studenckich (czasami nazywane usług biur karier) w kolegiach i uniwersytetach w Twojej okolicy. Zapytaj, czy istnieje sposób, aby podzielić się z zatrudniania potrzeby studentów, którzy szukają pracy. Są szanse, że oni chętnie umieścić ulotkę o możliwości pracy w biurze, a może nawet wysłać go do uczniów, którzy będą ze szkoły w okresie wakacyjnym i absolwentów, którzy szukają pracy.
  • Zdefiniuj zatrudniania potrzebę: Przed rozpoczęciem zatrudniania pracowników sezonowych, upewnij się, że masz bardzo jasny obraz tego, co dokładnie umiejętności, cechy i właściwości należy dana osoba posiadała. Kiedy przynosząc tylko ludzi w kilka miesięcy (! A może tylko tydzień), nie mają luksusu spędzając dużo czasu szkolenia ludzi zatrudnić - trzeba je będzie gotowy do pracy od pierwszego dnia !
  • Nie rozluźnić standardy: Wybór odpowiednich ludzi do pracy sezonowej jest tak samo ważne jak to jest, kiedy są dla stałych kadrowych pozycji. Jeśli zatrudnić kogoś, kto nie zapewni poziom obsługi klienta należy, na przykład, może mieć negatywny wpływ na biznes. Niezadowoleni klienci nie obchodzi, że pracownik jest tymczasowe; oni obchodzi, że mieli złe doświadczenia z firmy, i może dobrze wybrać, by nie wrócić.
  • Nie zwlekaj: Nie czekaj do ostatniej chwili, aby rozpocząć wprowadzanie słowa, że trzeba tymczasową pomoc na święta i nie zwlekaj na podejmowanie decyzji i oferty pracy skoro masz basen wnioskodawcy. Nie jesteś jedyną firmą w swojej okolicy, kto potrzebuje dodatkowej pomocy w czasie wakacji. Jeśli firmy konkurują ze o pomoc sezonowej pokonać Cię do najlepszych pracowników, może nie być w stanie znaleźć wystarczająco dużo ludzi - czy te właściwe. Nie postawić się w sytuacji konieczności wyboru spośród wnioskodawców, że nikt inny nie chciał zatrudnić bo czekał zbyt długo.