grsail.com

5 porad, jak stać Idealny kochanek

Idealny kochanek jest kobieta, która jest w stanie przynieść szczęście człowieka w łóżku. Ale tajemnica jej sukcesu jest bardziej skomplikowana sprawa.

5 porad, jak stać Idealny kochanek

Idealna kochanka uwielbia seks, a ta kobieta wie, jak sprawiać przyjemność i otrzymać.

Jest jedna zasada niepisana - idealna kochanka woli uprawiać seks dla przyjemności, a nie uprawiać seks, aby oszacować, lub gdy jest to konieczne, aby to zrobić. Jej seks jest wynikiem jej doświadczenia, które obejmuje jej fantazji i umiejętności.

1. Dowiedz się, jak przypuszczam pragnienie człowieka

Chce miłości i czułości, dzisiaj, i za kilka dni będzie musiał seks okrutny. Jednak mężczyźni zwykle nie mówią o swoich pragnieniach, mają nadzieję, że kobieta będzie odgadnąć, o nich. A jeśli nie, to niech będzie. Musisz nauczyć się uczucia bratniej duszy.

2. Doświadczenia Witamy

Rzeczy, takie jak bielizna erotyczna, nie zostały stworzone na próżno. Zaproponuj swoją człowiek próbuje czegoś nowego w seksie. Zmień swoje stanowiska i miejsca, grać w gry erotyczne. Czytaj więcej literatury i szkolić swoje intymne mięśnie.

3. Ujawnij swoją seksualność

Jeśli masz kompleks dotyczący swój wygląd, masz tylko dwa wyjścia: aby pozbyć się kompleksów lub udoskonalić swój wygląd. Pamiętaj, że jeśli poczuć się sexy i atrakcyjna, inni ludzie postrzegają cię w ten sposób.

4. Flirtowanie

Bądź impulsywny i namiętny. Flirt z mężczyzną w łóżku. Pozwól mu się oczarować swoim aktywności, kreatywności i odwołania.

5. Nie mów za dużo w łóżku

Pomyśl, czy konieczne jest, aby mówić o abstrakcyjnych tematów w tak kluczowym momencie. Niech seks będzie Twój relaks fizyczny i emocjonalny.