grsail.com

4 Porady dietetyczne dla wegetarian

Jeśli jesteś wegetarianinem, który stara się schudnąć, być może szukasz porady dietetyczne. Niektórzy wegetarianie mogą uwierzyć, że można po prostu wyciąć z powrotem na ilość jedzenia, które jedzą w celu osiągnięcia udanego odchudzania. Jednak w celu osiągnięcia optymalnych wyników w przypadku udziału wegetariańskiej diety, ważne jest, aby zawierać kilka ważnych składników odżywczych, w tym białka i tłuszczu. Pamiętaj, aby współpracować z lekarzem, gdy angażują się w wegetariańską stylu życia.

1. Dołącz Protein

Jednym z najważniejszych wskazówek dla wegetarian warto pamiętać podczas dokonywania wyboru zdrowej żywności jest, aby pamiętać, aby to białko w diecie. Ponieważ białka znajduje się w obfitości w źródłach mięsnych, takich jak wołowina, kurczak i ryby, często jest uboga w ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w wegetariańskiego stylu życia. Nawet jeśli nie chcesz to mięso w diecie białko, które znajduje się w mięsie jest ważne dla dobrego zdrowia. Pamiętaj, że białko można znaleźć również w innych produktach spożywczych. Jednym z najbardziej powszechnych dostawców białka jest fasola i rośliny strączkowe, takie jak fasola, groch i garbanzo podobnych warzyw. Postaraj się, aby co najmniej jedną do dwóch porcji jednego z tych elementów każdego dnia w celu zaspokojenia swoich potrzeb białkowych.

2. Dołącz Fat

Choć często dostaje tłuszczu złą reputację, jak białko to jest bardzo ważne, jedzenie dobre zdrowie. Ludzie czasem wyboru diety wegetariańskiej, próbując uniknąć nasyconych tłuszczów, które są powszechnie spotykane w źródłach mięsa i przyczynić się do wielu poważnych chorób. Jednak, tłuszcze nienasycone, które można znaleźć w awokado, orzechów i niektórych innych produktów spożywczych, w rzeczywistości może być bardzo korzystne dla zdrowia. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące nienasyconych kwasów tłuszczowych w diecie, należy skonsultować się z zarejestrowanym dietetyka. Powinien on być w stanie zapewnić Państwu wiele informacji dotyczących tego tematu.

3. Jedz więcej warzyw

Wspólna receptę, jeśli chodzi o wybór owoców i warzyw jest skierowanie do "jeść całej tęczy." Oznacza to, że w celu osiągnięcia optymalnej odżywianie i zdrowie, ważne jest, aby wybrać warzywa, które zmieniają kolor. Badania wykazały, że różne kombinacje witamin i składników mineralnych są często odbicie określonych kolorów roślinnych. Dlatego też, w celu uzyskania wszystkich witamin i minerałów, które trzeba, ważne jest, aby "kolorowe" wyborów.

4. Praca z lekarzem

Współpracować z lekarzem w celu uzyskania optymalnego stanu odżywienia. Upewnij się, że lekarz jest świadomy swojego wyboru do udziału w wegetariańskim stylu życia, i rozmawiał z tobą o konieczności uzupełnienia diety wszelkich witamin i minerałów, które mogą być z niedoborem. Pamiętaj, aby zachować niego wysłany w jakiekolwiek zmiany w diecie. Wybór dieta może nie tylko wpływać na stan odżywienia, ale może także powodować zmiany w innych funkcji organizmu.