grsail.com

4 niezdrowych nawyków

Jak już wspomniano, naukowcy z Atlancie., Doszli do wniosku, że obsesja na punkcie czystości może być bezpośrednią przyczyną depresji. Dziś lista negatywnych nawyków została uzupełniona przez Daily Mail.

4 niezdrowych nawyków

Częste mycie

Według lekarza konsultingowej i dermatologa z Londona € ™ s Cranley Clinic, Nick Lowe, bardzo ciepłej wody w połączeniu z twardym mydłem odtłuszcza skórę, prowadząc do jej suchość i odwodnienie. Według lekarza, większość z nas nie jest konieczne, aby dokładnie umyć każdego dnia.

Nightâ € ™ s snu

Według profesor Jim Horn z Centrum Studiów usypiające i Loughborough University, 8 godzin snu powodują zmęczenia. To jest o wiele bardziej przydatne nie torturować siebie, jeśli nagle obudziła się w nocy i nie może zasnąć ponownie. Zrobić coś pożytecznego: czytać książki lub zrobić Scanword. Samo ciało powie, gdy chce się spać. Przy okazji, krótkie, od 4 do 15 minut, drzemka w ciągu dnia jest porównywalna w jego skuteczność do ponad hourâ € ™ s snu w nocy. Horn twierdzi, że setki lat temu było to powszechną praktyką codziennego snu podzielić na kilka segmentów.

Płukania jamy ustnej po szczotkowaniu zębów

Phil Stemmer, dentysta z londyńskiego Centrum Zdrowego oddech przypomina oprzeć się pokusie, aby wypłukać usta po szczotkowaniu zębów, ponieważ zmywa warstwę ochronną na bazie fluorku, który jest stosowany razem z pastą do zębów. Ponadto lekarz mówi, że ważne jest, aby nie myć zęby bezpośrednio po jedzeniu, ponieważ jedzenie czasowo zmiękcza szkliwo zębów, a to trwa około pół godziny, aby ponownie stwardnieje.

Nieregularny oddech

Terapeuta i szef Towarzystwa zarządzanie stresem, Neil Shah, twierdzi, że dorośli mają tendencję do nadmiernego stosowania piersiowej oddychaniu. W efekcie zużyte powietrze stagnacji w dolnej części płuc i jest w tej części z nich, że najbardziej skutecznymi naczynia w warunkach wymiany gazowej zatęża się. Trzeba oddychać żołądka i robią to regularnie i rytmicznie, co od 12 do 20 cykli na minutę, z krótką przerwą między wdechem i wydechem.