grsail.com

34E Boob Praca za 4 £

Aukcje internetowe mają swoje zastosowanie, co najmniej jeden na brytyjskiej stronie millibid okazała się niezwykle korzystna dla 20-letniego niedoszły modelu Danielle Sheehan. Jej udział w aukcji zakończyło się jej wygraną boob pracy za śmieszną kwotę £ 3.90.

34E Boob Praca za 4 £

Sheehan, który pracuje w ochronie zdrowia, licytować na miejscu za "ostateczną ¬makeover" i był zaskoczony, aby wymyślić, jak zwycięzca! Mając zawsze chciał posiadać większe piersi rozmiaru, że zdecydowaliśmy się na boob pracy, który jest zwykle warta w okolicach 4000 funtów.

Szczęśliwy zwycięzca poszedł do prywatnej kliniki w Norwich, gdzie wybitny chirurg kosmetyczny zrobił wielkie zadanie zwiększenie jej rozmiar biustu od 34C do 34E, nadając jej nowe krzywe, że ona jest tylko zbyt szczęśliwy, aby wyświetlić.

Sheehan, który nie spodziewał się jej drogie marzenie się spełniło, twierdzi, jej piersi są teraz "o wiele lepsze niż te, które Bóg dał mi."

Byli bolesne przez jakiś czas po operacji, ona mówi dalej, ale nie są już teraz. Jej mama i jej chłopak są również zadowoleni z jej nowym wyglądem.

Młoda kobieta ma nadzieję, że będzie coraz więcej pracy modelowania po op, że ją kosztowało mniej niż biustonosz push-up.

Ukończyła gratulacje z rzecznikiem millibid którzy aukcji MacBook na pół funta, 46 "telewizor HD w £ 2.29 i nowe Audi TT w £ 11,73.