grsail.com

3 proste ćwiczenia można zrobić wokół domu

Dwudziestu do 30 minut dziennie łatwych ćwiczeń w domu może być na tyle prostego programu fitness. Opracowanie nie musi oznaczać, spędzać czas i godziny na siłowni. Jeśli jest zbyt wiele kłopotów, aby wyjść z domu, aby podkręcić swój system, to dlaczego nie zrobić kilka ćwiczeń, które można zrobić w całym domu? Działa Ćwiczenia kiedy się tętno, gdy biorą w zdrowej dawki tlenu, a kiedy rozciągnąć mięśnie i zaostrzyć te kości. Jeśli spełniasz te kryteria, twoje ciało będzie reagować w sposób naturalny - spalić tłuszcze zamiast przechowywać je i wyjdzie dobrze i są zdrowe.

1. Zwiedzanie

Zwiedzanie jest najprostszym i najbardziej naturalną formą ruchu. Jest to niewielki wpływ, ale bardzo skuteczne. Chodzenie do fitness jest ciągła aktywność w powtarzające się ruchy, które będą ukierunkowane na pewne części ciała. W związku z tym, to zawsze najlepiej się rozgrzać i rozciągnąć przed uderzeniem w chodnik i ochłodzeniu po. To jest jak revving maszynę przed pozwalając mu wziąć na dużym obciążeniem.

Zwiedzanie zawsze można zrobić w domu, ale jest lepiej, jeśli masz duży dziedziniec, że kręgi swój dom, w którym można chodzić. W każdym razie, spacery mogą być również wykonane w plenerze. Jedną z radości chodzenia jest w stanie zbadać, zwłaszcza jeśli nie jest naturalne krajobrazy wzdłuż trasy. Poza tym, monotonia może zniechęcić cię do utrzymania regularnej aktywności fitness. Możesz zacząć wokół bloku powoli następnie zwiększając go w szybkim tempie, dopóki nie chodził na co najmniej 20 minut. Przez to, że masz złamane w pocie, a tętno jest podwyższone. Będziesz wiedzieć, twoje ciało jest dobrze, jeśli nie złapać oddech.

2. Jogging

Czy chcesz coś bardziej fizycznego? Spróbuj jogging w miejscu, które jest dobre, ponieważ nie ma nawet wyjść z domu. Możesz też zrobić to w domu, korzystając z schodów, jeśli takie istnieją. Pamiętaj, że im wyżej jesteś, tym lepiej dla serca. Może to również pomóc ton abs, poprawić swoją postawę i budować te mięśnie nóg. Może chcesz pobiegać się kilka schodów do codziennego schematu ćwiczeń. Jeśli są dążąc tylko przez 20 minut, można spalić 340 kalorii, już przez to aktywności.

Jak chodzenie, bieganie na zewnątrz jest lepiej. Podwaja również jako medytacyjnego działalności, gdy można znaleźć rytm, więc poprawia samopoczucie. Pamiętaj, że należy rozgrzać i schłodzić.

3. Jumping Jack

Jeśli naprawdę jesteś osobą kryty, nawet cztery zestawy 15 powtórzeń każdego skoki gniazda są na tyle dobre, jak codzienne ćwiczenia. Możesz zacząć od ćwiczeń głęboko oddycha, a następnie rozciąganie przed zdjąć z skoków. Ruch stawia dużo stresu na kolanach, kostkach i stopach, ale gdy prawidłowo, tętno będzie stopniowo wzrastać i dać swoje serce dobre, choć energiczny trening.