grsail.com

3 Najgorsza Pary Żywność

Lekarze złożyli Ocena z unhealthiest popularnych kombinacji produktów. Eksperci stwierdzili, że w takich butelkach odżywcze nie tylko niszczone; istnieje realna groźba choroby lub nadwagi.

3 Najgorsza Pary Żywność

Alkohol i koks

Lista szkodliwych kombinacji została zwieńczona wypitego alkoholu z napojem diety lub cola. Jest to ulubiony wybór wielu kobiet, które oglądają ich liczbę. Jednak eksperci wyjaśniają, napowietrzania przyspiesza wchłanianie wszystkich substancji z alkoholem, co zwiększa jego stężenie we krwi i toksyczności, co prowadzi do silnego kaca lub zatrucia.

Piwo i orzeszki

Drugie miejsce według poziomu potencjalnej szkodliwości dla zdrowia udał się do duetu piwa i orzeszków ziemnych. Lekarze mówią, że to powiązanie neutralizuje wszystkie przydatne właściwości orzeszków ziemnych, i są tylko kalorii. Ziemnych nie powinny być stosowane jako przekąski piwo, ale w oddzielnym przekąskę osobny produkt.

Mięso i oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek, która jest używana do gotowania mięsa, może także przynieść wiele szkód. Dlatego produkt zajął trzecie miejsce w rankingu. Przy wysokich temperaturach, oliwa z oliwek jest całkowicie pozbawiony wszelkich przydatnych witamin i minerałów. Według specjalistów, wszystkie zużywają zaledwie szkodliwych składników, wynikające z procesu smażenia.