3 Butt treningi można zrobić przed telewizorem

June 17

Chociaż istnieje wiele ćwiczeń tyłek można zrobić na siłowni, to może być trudne, aby znaleźć taki, który jest idealny do prowadzenia przed telewizorem. Aby uzyskać najlepsze wyniki z tych ćwiczeń, spróbować zrobić inną podczas każdej przerwy reklamowej. Będziesz kierować innej części swojej gluteus każdym razem, zwiększenie efektywności ćwiczeń.

3 Butt treningi można zrobić przed telewizorem

Mosty glute

Jeden z najlepszych ćwiczeń na styk, które możesz zrobić przed telewizorem są mosty glute. Aby wykonać mosty glute, zacznij od płasko na plecach z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze. Rozluźnij ramiona przez swoich stronach, i patrzeć w sufit. Weź kilka głębokich oddechów, a jak to zrobić, ostrożnie podnieść pośladki z ziemi. Unieś biodra, aż twoje ciało jest w linii prostej od kolana w dół do ramion. Wykonaj 10 powtórzeń mostów glute i krótką przerwę. Czy jeszcze jeden zestaw ćwiczeń. Po Podstawową formą tego ćwiczenia zaczyna być zbyt łatwe, dodać wyzwanie, unosząc prawą stopę z ziemi, gięcie prawe kolano, i umieszczenie stopy na górze lewego uda się bezpośrednio powyżej kolana. Wykonaj ćwiczenie, jak opisano powyżej, a następnie przełączyć pozycję swojej nodze. Wykonaj ćwiczenie, tym razem z prawej nogi na ziemi.

Rozszerzenia tylnych nóg

Inny wielki tyłek ćwiczenie, które można łatwo zrobić przed telewizorem są tylne nogi rozszerzeń. Aby wykonać to ćwiczenie, pojawiły się na czworakach na podłodze lub na swojej macie do ćwiczeń, w twoje ręce sadzone mocno na ziemi. Wyciągnij prawą nogę za swojego ciała, utrzymując ją w tej samej wysokości, co tułowia. Utrzymując nogę tak prosto, jak to możliwe, powinien być rozwinięty w kierunku sufitu, jak możesz. Powoli opuść nogę z powrotem w dół, aż do osiągnięcia wysokości tułowia ponownie. Wykonaj 10 powtórzeń ćwiczenia i przełączyć nogi. Czy w sumie dwa zestawy 10 powtórzeń dla najlepszych rezultatów.

Stabilność Ball Rolka W

Toczenie piłki stabilność może pomóc stonować swój tyłek w niewiele ma czasu. To ćwiczenie wymaga piłkę stabilności, które można łatwo znaleźć w większości sklepów z artykułami sportowymi. Aby wykonać ćwiczenia, zacznij od układania na plecach, z nogami wyciągniętymi w przedniej części ciała, a stopy podniósł się z ziemi i odpoczynku na górze piłki stabilności. Weź głęboki oddech, i jak to zrobić, unieś biodra z ziemi, jak to było w mostku glute. Ostrożnie zginać kolana i toczyć piłkę w kierunku ciała. Podczas wydechu, popchnąć piłkę z powrotem do pozycji wyjściowej. Wykonaj co najmniej dwa zestawy 10 powtórzeń ćwiczenia dla najlepszych rezultatów.

Powiązane artykuły