grsail.com

16 Kobieta Problemy Mężczyźni nie rozumiem

Właściwie każdy człowiek słyszał o tym, co my, dziewczyny muszą stawić czoła, często na co dzień. Ale dla mężczyzn są tylko słowa, i to, co kryje się za tymi słowami pozostaje owiana tajemnicą. Jak ludzie mogą sobie wyobrazić, jaka ilość kłopotów i konfliktów idzie do bycia kobietą? To, co widzą jest wynikiem taaak dużo pracy i opieki ... Dobrze, przejdźmy do informacji poufnych. Oto co najmniej 16 zagadnienia, które przynoszą martwić się życie kobiet, i byłoby pouczające dla mężczyzn, aby przeczytać i zobaczyć, czy oni rozumieją je realistycznie.

16 Kobieta Problemy Mężczyźni nie rozumiem

Denerwujące, żenujące, bolesne, wszystkie z nich muszą być szybko i skutecznie rozwiązany. Tak więc, po przeczytaniu listy, może okaże się, że ludzie zaczęli doceniać więcej pracy za istota dobra kobieta?

1. Temat do twarzy

Bierzesz nici bawełnianej, skręcać i pozbyć się wszystkich włosów, bez względu na to, jak krótkie. Długa i żmudna praca, ale warto w końcu.

2. Doskonałość łonowe

Mężczyźni są w porządku z ich owłosionych częściach nether, ale najnowsze wymagania mody, że nasze pochwy należy bezwzględnie zarost mniej. Cóż, to wygląda lepiej, prawda? Włosy po prostu wygląda na miejscu, tam - i mniej sexy.

3. Gdy fałszywe tan pójdzie nie tak

Ten może być poważna katastrofa! Bałagan sensacją całego skóry, plamy na pościel i ubrania, które są niemożliwe, aby pozbyć, i, co więcej, chudy tan, który wymaga działania podjęte jak najszybciej. WIELE kłopoty.

4. olśniewający uśmiech

Idź do profesjonalnego wybielania zębów lub trzymać chemicznego wybielania goop do zębów? Wynik będzie satysfakcjonujące, ale zęby się niezwykle czuły i może boleć przy najmniejszej prowokacji.

5. Faultless paznokcie

Och, kiedy twarz, tan i ciało wygląda w porządku, czy naprawdę wierzy, że jest to koniec drogi? Nie, to jest czas, aby dostać uzbrojony w pliku i lakier do paznokci i dostać się do utrzymania swoje szpony zgrabna i piękna.

6. Dostawa

Zdolność rodzenia jest wspaniałe i satysfakcjonujące, ale najpierw uzyskać 9 miesięcy łożysko, a następnie około 20 godzin pracy, i co to właściwie oznacza, trudno może być wyjaśnione do samca z gatunku ...

7. Uzyskiwanie sutki czyste

To jest trochę problem, ponieważ ilość włosów na ciele, które w końcu zobaczyć to zaledwie piąta co to miało być - to pomoże Ci ocenić ilość czyszczenia prace związane!

8. Stalking jest straszne

Spacer po mieście po zmroku jest o wiele bardziej przerażające dla kobiet - to zawsze wydaje się, że ktoś po lub czaić. Życie jest dość przerażające, i czujesz, że nie może iść sama ...

9. Photoshopping do perfekcji swoje zdjęcia

To trudno sobie wyobrazić, że był czas, kiedy nie wszystko do zdjęć zrobić. Pogodzić się z - lub musiały pogodzić się z - być sobą. I nie było jakiś mężczyzna do każdego rodzaju kobiety. To wszystko przyszło naturalnie. Ale nie więcej tych dni: musimy być doskonale wyrzeźbione, piękne i ogólnie pasuje. Tak, cyfrowy retusz jest to, co można już nie, nie - i wiele z nich!

10. trądzik

A potem budzisz się rano i zobaczyć, że jest tutaj: przed miesiączkowego trądzik wybuchła. I nic nie można zrobić. I wiesz, to się stanie znowu i znowu.

11. Przenoszenie b * tch tag

Mimo to, że seksizm dzieje wokół, że kiedy człowiek jest autorytatywne, to powinny zostać podjęte w kroku, ale gdy kobieta próbuje ustanowić prawo nabywa w pseudonimem imponującej głupiej krowy. Nie wydaje się być bardzo uczciwe, prawda?

12. po omacku ​​nie jest zabawa

Kobiety czują się ofiarami gropers transportu - wszelkie raz, kiedy ktoś, kto jest na tyle bezczelny, może spróbować czegoś, więc trzeba zachować straży górę. Co przeciągnij, naprawdę.

13. Idąc z trendem

Co o konieczności wyglądają po pewnym ściśle określonej mody? Z jednej strony jest to otwór, z drugiej strony, że są szybciej niż pro Con. Tak czy inaczej, to wszystko kładzie duży nacisk na portfelu, oprócz przeszkadza to trwa.

14. Niższe pensje

Teraz różnica płac jest prawdziwa umieścić w dół! Najnowsze statystyki pokazują, że płace kobiet uruchomić do kwoty niższej niż tych mężczyzn o ponad 8000 dolarów średnio. Zadziwiające, nie? Tak więc, bez względu na to, jak ciężko iść na to, że i tak będą niższe wynagrodzenie - miło wiedzieć!

15. Życie pod hormonów rosną

Tak, żyjemy w historii wszystkie te zmiany w nas samych występujących, konieczności przesunięcia bezszelestnie z jednej emocji do drugiej bez żadnego ostrzeżenia. Co więcej, nie ma nikogo wokół, aby zrozumieć i cieszyć się z tego. Dlaczego nie chcesz zrobić, żuchwy?

16. Okresy, okresy

To było wszystko w porządku, zaledwie kilka minut temu, a potem to na nas - następny okres. To zstępuje na nas w każdej chwili, bardzo często w nieodpowiednim momencie - w pracy, w firmie, w miejscu publicznym. Na szczęście są tacy, którzy nie mają żadnych komplikacji i których terminy są na łagodniejszy stronie ...