grsail.com

11 Małe kroki do Wielkiej Życia zmian

Szczęście to zabawne, i naprawdę nie trzeba iść duża, aby doświadczyć niewypowiedzianą szczęśliwość! Nie ma powodu, aby przejść w opałach i spróbować żyć czas swojego życia; można uzyskać na koniec otrzymania jakiejś ogromnej radości z małych rzeczy, tylko rzeczy, które są bardzo w Twoim zasięgu. Chcesz spróbować? Oto co zlecenia eksperckie, a następnie:

11 Małe kroki do Wielkiej Życia zmian

1. Dosyć snu

Wiesz, że nie jesteś zupełnie sam, jeśli nie spał wystarczająco długo, i to działa wspaniale na odwrót też! Zmęczenie powoduje więcej kortyzolu w organizmie, i sprawia, że ​​jesteś zestresowany. Podnieś swój czas snu o godzinę lub półtorej godziny i zobaczyć, jak twoje ciało reaguje.

2. Przytul się do góry

Kontakt fizyczny wpływa natychmiast, uściski są każdego człowieka dobra rada tylko dlatego, że nie działają. W zwyczaju przytulanie kogoś co najmniej raz dziennie; nawet lepiej, zaczynają dzień od krótkiej sesji tulenie z partnerem i się tuned energiczny dzień.

3. Wyślij wiadomość podziękowania

Wyrazy wdzięczności dodać do poczucia spełnienia i szczęścia, aby pokazać wdzięczność, co dobre, ktoś zrobił dla Ciebie lub przypomnieć znajomym jak bardzo cenisz ich jest dla ciebie, a ty jesteś na linii do pozytywne. Przed pójściem spać bieg w swoim umyśle pewne rzeczy, które wydarzyły się dzisiaj i że można być wdzięczny temat.

4. Co z telefonu?

Przydatne, jak to jest, telefonu komórkowego lub iPhone może być pomocna w budowaniu stresu w ciągu dnia. Nie można sobie pozwolić, aby trzymać się z dala od niego na jakiś czas? Wybierz porę dnia, kiedy nie dbają o swój telefon i sprawdzić, czy to sprawia, że ​​czujesz się swobodniej, bardziej niezależny - i odmłodzona, jak psychologowie mówią.

5. Chwal się!

Nie jesteś trudne na siebie? Dane są na miota się w błędów i usterek natychmiast, ale to że jako aktywny w przeciwnym kierunku? Dlaczego nie zatrzymać i pochwalić się, czy to na swój wygląd, szczęśliwy wybór stroju, lub coś, co poszło sprawnie i efektywnie przez? Bądź rozważny o dobrych rzeczach, które zrobiłem i jak genialny jesteś.

6. Idź na tańce

Jesteś dobrze się jeśli pobiegać regularnie lub nie przegapić treningi na siłowni, ale taniec jest czymś wyjątkowym. Zacznij naukę do tańca czy coś, gdzie trzeba cep się swobodnie przez okres czasu, pomagając organizmowi wykorzystują swoją energię i nabyć zdrowe zmęczenie, pozostawiając znacznie spokojniejszy niż wcześniej.

7. Znajdź czas, aby nic nie robić

Kolejnym elementem szczęścia jest możliwość zrobić nic - A co planowania go obok swoich innych rzeczy? Pierwsze dozwolone prawnie przerwę od codziennych zajęć odbędzie się krawędź stresu i doprowadzić swój poziom szczęścia ogromnie. Nawet jeśli masz coś pilnego, że może zjeść swój czas "nic" poczujesz się mniej zestresowani.

8. Perk z muzyką tematu

Kiedy już wpadł na piosenki z przesłaniem, które jest istotne dla Ciebie, dostaje się w prawym myślenia, grać w kółko, jak idziesz do pracy. To zainstaluje pomysł w podświadomości, a więc wcisnąć się w kierunku realizacji wiadomość. Poszukaj piosenek z ważnych wiadomości i zmienić to co tydzień, tak, że muzyka będzie ustawienie się na właściwej ścieżce.

9. Dodać punkt planowania spotkania dla przyjaciół regularnie

Nabyć zwyczaj organizowania na wyjście lub na noc z przyjaciółmi raz w tygodniu lub tak. W ten sposób będziesz miał coś cieszyć się w ciągu tygodnia, który jest pewny, aby dać swój nastrój push-up. Przechowywać odkrywanie ciekawych miejsc, aby przejść, a zobaczysz, jak twoje życie będzie rozjaśnić tych małych przygód.

10. Sprawdzaj swoje konto bankowe

Często pieniądze, które trzyma nas spięty - lub spokojny i bezpieczny. Proste celowe sprawdzanie konta bankowego on-line, w odstępach jednego lub dwóch dni może czujesz, że masz swoją sytuację finansową w firmie kontroli i pozbyć się niektórych obaw, że gryźć na ciebie, gdy go o swoje sprawy. To może poprawić swoją świadomość bogactwa i zrobić na lepszą nastroju.

Doładowania 11. Woda

Kawa? Tonic? Nie, po prostu woda, i to będzie pracować dla Ciebie, jeśli wziąć go częściej. Eksperci twierdzą, że regularne spożywanie wody zapewnia płynność przepływu i jasny umysł. Wybierz się z wody w małych ilościach przez cały dzień!